Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbędą się już 2-4 października w Sosnowcu. Tym razem swoją ofertę zaprezentujemy na dwóch stoiskach z podziałem na oprogramowanie i maszyny. Będzie to nasza ostatnia tegoroczna impreza wystawiennicza więc warto być z nami!

Na stoisku A-326 zaprezentujemy nasze maszyny. Swoją premierę będzie miał stół do cięcia wodą Swft-Jet. Oprócz waterjet staną nasze rozwiązania do cięcia plazmowego: stół plazmowy Swift-Cut 3000XP, przecinarki ręczne i zmechanizowane Hypertherm. Uzupełnieniem oferty będzie znakowanie w wydaniu urządzeń MARAKTOR: pneumatyczne i mikropunktowe znakowarki ręczne i stołowe takie jak: FlyMarker MINI, FlyMarker PRO, NetMarker, MV5. Podczas pokazów cięcia i znakowania do Państwa dyspozycji będzie cały zespół Maszyn i Urządzeń: Krzysztof Tuźnik, Bartosz Łęcki, Piotr Rojek, Leszek Kozak, Damian Duma, Arkadiusz Kubicki, Krzysztof Dragan.

Prezentacje, konsultacje i testy naszego oprogramowania odbędą się na stoisku B 554. Będzie tam czekał na Państwa nasz niezawodny zespół SigmaNEST (Przemysław Rożek, Beata Wojnar, Krzysztof Szeląg, Arkadiusz Marzec oraz Michał Malinowski) oraz Menadżerowie Produktów PdC, APM (Agnieszka Furman) i MES (Kamil Herbuś). Na stoisku odpowiemy m.in na następujące pytania:
– Jak oszczędzić na procesach cięcia w firmie?
– Jak śledzić produkcję i optymalizować procesy w firmie?
– Jakie rozwiązania skutecznie pozwolą mi zarządzać firmą w branży metalowej?
– Jak efektywniej ciąć i giąć rury i kształtowniki?
– Jak precyzyjnie wyliczyć koszty produkcji metalowych elementów?
– W jaki sposób skutecznie zarządzać gospodarką narzędziową w firmie?
Na te i wiele innych pytań odpowiemy już za dwa tygodnie prezentując SigmaNEST, SigmaMRPPlan-de-CAMpagneAPM+ oraz PHARIS.

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzia i Technologii Obróbki TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu. To doskonała okazja do nawiązania nowych relacji i realizacji transakcji biznesowych. Sukces poprzedniej, jubileuszowej edycji to blisko 500 Wystawców z 14 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Wydarzenie odwiedziło blisko 10 tysięcy zwiedzających, którzy mieli okazję podpatrzeć m.in. 450 maszyn, w większości w ruchu. Doceniane przez specjalistów i wysoko oceniane pod względem efektywności targi były naprawdę imponujące!

Zakres tematyczny targów: urządzenia do obróbki blach i rur, narzędzia, oprzyrządowanie technologiczne, oprzyrządowanie pomiarowe, niekonwencjonalne metody obróbki, urządzenia do obróbki termicznej, oprogramowanie komputerowe wspomagające obróbkę, chłodziwa i ciecze technologiczne, doradztwo i usługi projektowe, wyposażenie warsztatów, remonty i modernizacje obrabiarek, usługi w zakresie obróbki materiałów, przygotowanie i zabezpieczenie powierzchni, wyroby hutnicze – blachy, pręty i rury, wydawnictwa fachowe i inne.