Znakowarki stołowe

Znakowarki stołowe MARKATOR to coś dla tych, którym zależy na największej sile, trwałości i szybkości znakowania. MARKATOR zadbał o wszystko, dlatego swoje urządzenia wyposażył w najnowszą technologię, ale też zapewnił im optymalny ergonomiczny kształt. Jesteśmy przekonani, że jakość może iść w parze z kompaktowością, a nasze znakowarki są tego najlepszym dowodem!

FlyMarker® NetMarker® XL

Pobierz Broszurę Produktu (plik .PDF)

Dane techniczne FlyMarker® NetMarker® XL:

 • Obszar znakowania: 100 x 100 mm,
 • Szybkość znakowania: Do 3 znaków na sekundę,
 • Dostępne rozmiary czcionek: od 0,7 mm do 99,9 mm,
 • Napęd igły znakującej: Pneumatyczny, ciśnienie powietrza 6 bar
 • Czcionki: Standardowe, podobne do DIN 1451 w linii ciągłej lub w pojedynczych znaków kropki, rozmiar 5 x 7 i 9 x 13
 • Oznaczenie kierunku: Dowolny, od 0 ° do 360°,
 • Porty: USB-A, USB-B, Ethernet,
 • Dostępne znaki: Cyfry 0-9, wielkie i małe litery A-Z; a-z, znaki interpunkcyjne
 • Częstotliwość znakowania: Około 300 Hz
NetMarker_Głowica
NetMarker Igła
Znakowarki stołowe: NetMarker XL Centralna Jednostka
NetMarker_Znakowanie

FlyMarker® NetMarker® XL to stołowa znakowarka pneumatyczna, która gwarantuje wysoką jakość i szybkość znakowania przy bardzo korzystnej cenie.

Obszar znakowania FlyMarker® NetMarker® XL to 100 x 100 mm. Dzięki dostępie do sprężonego powietrza, znakowarka może znakować z wyjątkową siłą.
Znakowarka FlyMarker® NetMarker® XL podłączona jest do Centralnej Jednostki Sterującej oraz klawiatury, która umożliwia wprowadzenie opcji znakowania.

Znakowarka posiada 3 wejścia USB-A (jedno, dla wygody użytkownika, umieszczono z przodu urządzenia), dzięki czemu szybko będziesz mógł zaimportować lub wyeksportować pliki, ustawienia, czcionki, wgrać oprogramowanie, podłączyć klawiaturę. Wejście USB-B pozwala na szybki i łatwy kontakt z komputerem. Nie zabrakło też miejsca dla kabla ethernet.

Jeśli chodzi o znakowanie, to FlyMarker® NetMarker® XL jest idealnym przykładem funkcjonalności. Urządzenie umożliwia znakowanie logotypów, symboli, liczb, dużych i małych liter oraz znaków interpunkcyjnych. Użytkownik może wybrać czcionkę oraz jej rozmiar od 0,7 do 99,9mm. Projekt może uwzględniać dowolny kąt znakowania i będziesz mógł wybrać jedną z dwóch czcionek.

FlyMarker® NetMarker® XL pomimo swojej siły, ma bardzo ergonomiczny rozmiar oraz ogranicza hałas płynący z działania (do około 78 decybeli). FlyMarker® NetMarker® XL tak jak pozostałe znakowarki z rodziny MARKATOR posiadają szeroki zakres dodatkowych opcji na życzenie klienta.

MARKATOR MV5 T0/T1

Dane techniczne MARKATOR MV5 T0/T1:

 • Dostępne obszary znakowania: 100 x 100 mm, 200 x 100 mm,
 • Dostępne wysokość znaku: od 1,0 do 99,9 mm,
 • Oznaczenie kierunku: Dowolny, od 0 ° do 360°,
 • Napęd igły znakującej: Pneumatyczny,
 • Czcionki: Standardowe, podobne do DIN 1451 w linii ciągłej lub w pojedynczych znaków kropki, rozmiar 5 x 7 i 9 x 13
 • Dostępne znaki: Cyfry 0-9, wielkie i małe litery A-Z; a-z, znaki interpunkcyjne,
 • Porty: USB-A, USB-B, Ethernet,
 • Kompensacja zmian wysokości: Maksymalnie 5 mm,
 • Rozdzielczość silnika krokowego: 0,05 mm dla wysokiej jakości znakowania
 • Przestrzeń wymagana dla tabeli systemu znakującego: 342 x 515 mm
Pobierz Broszurę Produktu (plik .PDF)
Znakowarki stołowe MARKATOR
Znakowarki stołowe MARKATOR
Znakowarki stołowe MARKATOR
Znakowarki stołowe MARKATOR

Przedstawiamy Wam kolejną wersję naszej znakowarki MARKATOR MV5. Stacjonarne modele tej znakowarki to gwarancja bardzo trwałego, silnego znakowania pneumatycznego. MARKATOR MV T0 i T1 różnią się polem obszaru roboczego (T0 – 100cm x 100cm, T1 – 200cm x 100cm), oferując użytkownikowi znakomitą sprawność i siłę znakowania, dokładność i szybkość.

Nasze urządzenia umożliwiają wybór rodzaju czcionki oraz jej wielkości ( od 1 do 99,89 mm), znakowanie o dowolnym kącie.

Znakowarki stołowe MARKATOR MV5 pozwalają na znakowanie niemal wszystkich powierzchni, od drewna i tworzywa sztucznego, po twardą stal (62 HRC). Wielką zaletą naszych znakowarek jest ergonomia. MARKATOR MV5 w wersji stołowej zajmuje ograniczoną przestrzeń, która równa jest 342 x 515 mm. Aby zwiększyć możliwości znakowarki, oferujemy szereg akcesoriów dodatkowych.

FlyMarker® mini w wersji stacjonarnej

FlyMarker MINI Station

FlyMarker® MINI STATION

Przekształć swoją znakowarkę ręczną w urządzenie stołowe!

Jeśli chcesz zwiększyć możliwości swojej znakowarki ręcznej, możesz zamontować ją na kolumnie stacjonarnej. Pozwoli to na korzystanie ze znakowarki jak z urządzenia stacjonarnego. Dzięki umieszczeniu znakowanego elementu na stabilnej podstawie znakowanie zyskuje na jakości i dokładności. Sama kolumna stacjonarna jest wykonana z solidnych komponentów zapewniających możliwość długiej, bezawaryjnej eksploatacji. Dzięki zastosowaniu podwójnych prowadnic liniowych możesz cieszyć się bardzo dobrą precyzją znakowania. Polecamy takie rozwiązanie wszystkim, którym zależy na różnych trybach pracy urządzenia.

Skontaktuj się z nami
Znakowarki ręczne
Akcesoria do znakowarek