Jeśli niewielkie elementy czy detale potrzebne Ci do pracy wymagają trwałego znakowania, stacjonarny system znakujący NetMarker® XL opracowany przez niemiecką firmę MARKATOR® Manfred Borries GmbH jest tym czego szukasz!

Znakowarka stacjonarna CNC zapewnia najwyższy komfort obsługi oraz spełnia wszelkie wymogi znakowania przemysłowego. Innowacyjny system NetMarker® działa elektropneumatycznie i znakuje niemal wszystkie powierzchnie, od cienkich elementów z tworzywa sztucznego po stal nierdzewną. Charakteryzuje się też bardzo dużą szybkością działania i najwyższą jakością. To wszystko przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny. Dodatkowo urządzenie jest bardzo trwałe. Nie musisz przejmować się jego eksploatacją i konserwacją.

NetMarker® XL, nowy model znakującego systemu współdziała z zewnętrznym systemem sterującym. Nie potrzebujesz własnego komputera, żeby sprawnie korzystać z urządzenia. Oprogramowanie, oparte na systemie Linux, jest bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze. Dzięki niemu zaplanujesz i skonfigurujesz w całości proces znakowania dostosowujac go do Twoich potrzeb.

NetMarker® XL

Dzięki możliwości podłączenia klawiatury USB do systemu sterującego obsługa staje się jeszcze prostsza. Wystarczy podstawowa znajomość interfejsów znanych z domowych komputerów!

Nasza znakowarka posiada wszystkie funkcje znane z innych urządzeń firmy MARKATOR®. Wśród nich tak przydatne jak: autonumeracja, znakowanie aktualnej godziny, daty, znakowanie po okręgu. Wśród przydatnych funkcji urządzenia NetMarker® XL należy wymienić oś obrotową, pozwalającą znakować okrągłe i owalne elementy. Opcjonalnie posiadamy też zestaw specjalnych znaków i logotypów.

To nie wszystko. System znakujący CNC NetMarker® XL bardzo łatwo podłączyć do internetu przez port Ethernet. Wejście USB zapewnia trasnfer danych i podłączenie urządzeń zewnętrznych. Dzięki tym wejściom możecie importować i eksportować ustawienia i dane znakowania, czcionki oraz logo. Wszystko to pojawia się na dużym przejrzystym ekranie, który ułatwia obsługę. Zewnętrzne urządzenie sterujące umożliwia zapisanie kilkuset plików z opcjami znakowania, co pozwala stworzyć bazę plików dla konkretnego klienta, zakładu czy rodzaju pracy.