W dniach 1-3 października w Sosnowcu odbędą się 12. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. To  jedno z najważniejszych branżowych spotkań, które każdego roku przyciąga czołowe firmy z Polski i zagranicy. TOOLEX to ostatnie wydarzenie tego typu w tym roku, na którym tradycyjnie nie zabraknie firmy STIGO. Jest to niepowtarzalna okazja do wymiany wiedzy i doświadczenia oraz nawiązania nowych kontaktów. Zapraszamy do pawilonu A, stoiska 310.

Na targach TOOLEX zaprezentujemy znakowarki mikroudarowe i laserowe:

FlyMarker® mini, charakteryzuje się małymi rozmiarami, poręcznością i mobilnością. To solidnie wykonane urządzenie wyróżnia się niewielką masą, intuicyjnym oprogramowaniem, łatwą obsługą a przy tym wszystkim dobrą ceną.

– Markator® MV5, oferuje funkcje żłobienia i grawerowania. Co więcej może znakować pod kątem od 60 do 160 stopni. Znakuje niemal wszystkie materiały, od plastiku i drewna po stal nierdzewną i hartowaną.

LaserEvoto znakowarki idealne do znakowania metalu, plastiku i materiałów powlekanych. Gwarantują trwałe i odporne znakowanie dla najróżniejszych gałęziach przemysłu.  Znakowarki LASEREVO są niezawodne, wszechstronne i łatwe w użyciu systemy znakowania.

Na targach w Sosnowcu zaprezentujemy również maszyny do cięcia plazmowego Swift-Cut oraz przecinarki plazmowe firmy Hypertherm.

Do zobaczenia.