Już 24-26 kwietnia w Bydgoszczy odbędą się 2 Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM. Branża przetwórstwa tworzyw polimerowych oraz produkcji form wtryskowych notuje nieustający wzrost na światowym rynku. Trend ten zagwarantował wielkie zainteresowanie targami INNOFORM, na których STIGO ponownie zaprezentuje swoją ofertę. Spotkajmy się na stoisku nr 41!

STIGO – stanowisko 41

Na stoisku STIGO (nr 41) tradycyjnie nie zabraknie naszych specjalistów, którzy opowiedzą o korzyściach płynących z użytkowania oprogramowania:

MES PHARIS® — wszechstronny system modułowy, który sprawdzi się zarówno w małych firmach, jak i dużych korporacjach. Jego skuteczność została potwierdzona przez głównych dostawców branży motoryzacyjnej. Wdrożenie MES PHARIS to gwarancja szybkiego zwrotu inwestycji. Aby jeszcze lepiej zaprezentować Wam działanie naszego systemu, przygotowaliśmy specjalną makietę. Przedstawi ona sposób zbierania informacji z poziomu produkcji, a zainstalowany w pobliżu pulpit użytkownika zobrazuje spektrum możliwości wykorzystania tak pozyskanych danych.

Advanced Production Managementsystem – system do zarządzania narzędziami skrawającymi. APM+ pozwala na stworzenie przejrzystej listy produkcyjnej dla konkretnego zamówienia. Dzięki temu modułowi możemy ustandaryzować metody pracy, w łatwy sposób archiwizować oraz wyszukiwać zamówienia. APM+ stanowi doskonałą podstawę, aby zacząć efektywne zarządzanie narzędziami.

Plan-de-CAMpagne – program do planowania i śledzenia produkcji, który pozwala na pokrycie całego procesu produkcyjnego w systemie informatycznym. Dzięki modułowej budowie programu, podczas wdrożenia możemy go dopasować do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. ERP PDC wykorzystuje rozwiązania, które mają dostarczyć żądane informacje w jak najkrótszym czasie. Eksport i import danych pozwala na elastyczne połączenie PDC z innymi programami finansowymi, księgowymi, CAD itd.

Na targach INNOFORM zaprezentujemy również znakowarki pneumatyczne i mikropunktowe:

FlyMarker® mini, charakteryzuje się małymi rozmiarami, poręcznością i mobilnością. To solidnie wykonane urządzenie wyróżnia się niewielką masą, intuicyjnym oprogramowaniem, łatwą obsługą a przy tym wszystkim dobrą ceną.

FlyMarker® PRO MOBIL, to bezprzewodowa, mobilna znakowarka mikropunktowa, która charakteryzuje się dużą mocą i głębokością znakowania. Posiada dwie trwałe baterie i sprawną, szybką ładowarkę co zapewnia ciągłość działania bez zbędnych kabli.

Markator® MV5, oferuje funkcje żłobienia i grawerowania. Co więcej może znakować pod kątem od 60 do 160 stopni. Znakuje niemal wszystkie materiały, od plastiku i drewna po stal nierdzewną i hartowaną.