Podczas toruńskiej konferencji STIGO PROduction Day 2018 nie zabrakło niczego. Prelekcji dotyczących najnowszych rozwiązań produkcyjnych, spotkań przedstawicieli branży, konkursu z nagrodami oraz… lokalnego specjału – pierników.

„Firma MARKATOR to światowy lider i pionier w dziedzinie mobilnego znakowania” – tymi słowami rozpoczął swoją prezentację inżynier sprzedaży maszyn Stigo. Zademonstrował też mapę dystrybutorów współpracujących z firmą, których spotkać można nie tylko w całej Europie, ale też tak dalekich i egzotycznych kierunkach jak Argentyna, Arabia Saudyjska, Korea Południowa czy kraje afrykańskie.

W swoim wystąpieniu „Znakowanie dla produkcji – ręczne i stołowe urządzenia MARKATOR” Arkadiusz Kubicki przedstawił zainteresowanej widowni zalety i charakterystykę naszych znakowarek. Szeroko została omówiona mobilność FlyMarker® MINI, funkcjonalność ręczno-stacjonarnego FlyMarker® PRO MOBIL i siła znakowarki stołowej MARKATOR MV5.

Nasz inżynier wyjaśniał różnice między znakowaniem punktowym, a znakowaniem poprzez żłobienie, podkreślał też jak praktyczne jest rozwiązanie pozwalające na znakowanie kodów Data Matrix.

Markator – Znakowarki dla każdego!

Dobre znakowarki charakteryzuje trwałość, solidność i wszechstronność. Urządzenia firmy MARKATOR sprawdzają się w wielu branżach, począwszy od przemysłu morskiego i stoczniowego, przez technologię medyczną, na rolnictwie i przetwórstwie kończąc. Każdy bowiem może potrzebować trwałego zapisu informacji na metalu. Dodatkowo, nasze znakowarki można wyposażyć w opcjonalne akcesoria, co rozszerzy ich możliwości.

Po skończonej prezentacji Arkadiusz Kubicki pokazywał zainteresowanym działanie urządzeń MARKATOR w praktyce. Zademonstrował z jaką łatwością można wybijać znaki nawet na niewielkich detalach. Duże wrażenie robiła na obecnych intuicyjność obsługi znakowarek.

STIGO PROduction Day 2018

Konferencja STIGO PROduction Day 2018 poświęcona była rozwiązaniom w branży produkcyjnej. W szeregu prelekcji przedstawiono zalety i funkcjonalność oprogramowania z zakresu zarządzania produkcją. Poza specjalistami firmy Stigo obecna była reprezentacja partnerów: firm Polteknik i Remmert. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły takie portale branżowe jak metale.org, matale.pl czy Staleo.pl. Liczymy na taki sam sukces za rok!

 Flymarker mini podczas Stigo Production Day - działanie
Flymarker mini podczas Stigo Production Day