Agro Show 2017, słynne targi w podpoznańskich Bednarach, jak zwykle przyciągnęły sporą grupę ludzi. W dniach 22-25 września, na targach pojawiło się około 150 tysięcy zwiedzających. Oglądali oni namioty ponad 800 dostawców, z Polski i zza granicy. Na stoisku STIGO tradycyjnie nie zabrakło maszyn, iskier, hałasu i licznej grupy zwiedzających.

AgroShow

Efektowność i efektywność przecinarek plazmowych przyciągała uwagę. Trudno się dziwić – każdy chciał zobaczyć jak wśród snopów iskier z kawałków blachy tworzą się małe dzieła sztuki. Kompaktowy stół do cięcia plazmowego Swifty wycinał przepiękny wzór drzewa życia. Z grubszą blachą świetnie radził sobie stół CNC Swift-Cut 1250 XP, wycinając różne detale: traktorki, konie, orły, krowy. Cieszyły się one wielkim powodzeniem wśród uczestników Agro Show, każdy chciał mieć podobną pamiątkę.

Wiele spojrzeń przekuwał też pokaz możliwość ręcznej przecinarki plazmowej Hypertherm 30AIR, który niczym na papierze wycinał ciekawe wzory i kształty na wielkiej metalowej łyżce od koparki. Ponadto każdy element znakowaliśmy przy pomocy urządzeń firmy MARKATOR. Znakowarki ręczne i stołowe (FlyMarker® PRO MOBIL, FlyMarker® mini i MARKATOR MV5) pozwalały na spersonalizowanie detali zgodnie z oczekiwaniami odwiedzających nasze stoisko.

Wystawa okazała dużym sukcesem, a najlepszym tego potwierdzeniem niech będzie fakt, że nawet przy rzęsistym deszczu widzowie tłumnie zbierali się, by oglądać popisy naszych stołów i przecinarek.

Stigo na Agro Show 2017