Prelekcje i konsultacje specjalistów były głównym wydarzeniem konferencji User Day 2018. Organizowane przez firmę Stigo wydarzenie to coraz popularniejsza i coraz bardziej prestiżowa pozycja w branżowym kalendarzu. Tym razem w dniach 24-25 maja w Osieku koło Oświęcimia goście mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w branży produkcyjnej. Specjalista od urządzeń MARKATOR na User Day przygotował także prelekcję poświęconą naszym znakowarkom.

Inżynier sprzedaży maszyn firmy Stigo, Arkadiusz Kubicki wygłosił prelekcję pod tytułem „Znakowanie dla produkcji – ręczne i stołowe urządzenia Markator”. Opowiedział w niej o szerokiej gamie urządzeń oferowanej przez firmę MARKATOR. Goście mogli zatem się zapoznać z przenośnymi znakowarkami FlyMarker® mini i FlyMarker® PRO MOBIL. To jedyne na rynku w pełni mobilne maszyny napędzane mocną baterią. Oba modele były dostępne na miejscu, zatem uczestnicy mieli też możliwość na własne oczy przekonać się jak działają. Nasz specjalista mówił także o znakowarkach stołowych – specjalistach od zadań specjalnych, które deklasują konkurencję swoją siłą, wydajnością i jakością znakowania. Nie zabrakło też części poświęconej firmie MARKATOR, niemieckiego pioniera na rynku.

Po swoim wystąpieniu Arkadiusz Kubicki rozmawiał z zainteresowanymi uczestnikami o szczegółowej specyfice naszych znakowarek. Część konsultacyjną wypełniła także demonstracja urządzeń MARKATOR w akcji.

Prelekcja poświęcona znakowarkom MARKATOR na User Day 2018 bardzo zaciekawiła gości. Cieszymy się z Waszego zainteresowania naszymi produktami. Dziękuje, że byliście z nami podczas siódmej edycji tej konferencji. Liczymy, że spotkamy się za rok. Do zobaczenia!