Już niedługo odbędzie się siódma już edycja coraz popularniejszego cyklicznego spotkania w branży metalowej – USER DAY 2018. W towarzystwie specjalistów różnych dziedzin będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat nowych trendów na rynku. Podczas takiego wydarzenia nie może zabraknąć znakowarek firmy MARKATOR!

Prelekcje specjalistów

Nasz specjalista poruszy kwestię znakowanie mikropunktowego i pneumatycznego na hali produkcyjnej. Opowie też o funkcjonalności urządzeń MARKATOR oraz przedstawi zalety znakowarek ręcznych i przenośnych. Przybliżona zostanie także sama firma, która jest liderem i pionierem w branży i wciąż się rozwija o czym świadczą przedstawicielstwa w całej Europie, a także trzech innych kontynentach.

User Day 2018 – dlaczego warto nas odwiedzić?

Wydarzenia z cyklu User Day organizowane przez STIGO to okazja, żeby wziąć udział w wykładach, zawrzeć nowe znajomości z przedsiębiorcami z całej Polski. To także możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistami. Będzie też okazja do oddechu i rozluźnienia podczas korzystania z różnych atrakcji, które także czekają na gości konferencji.

Położony w urokliwym miejscu Hotel Resort w Osieku koło Oświęcimia to świetne miejsce na organizowanie tego typu spotkań, także ze względu na ofertę wspólnego spędzania czasu oferując zabawę w paintball, rozrywkę wodną, grill i wieczór gier i zabaw.

Zapoznaj się z naszą ofertą i weź udział w User Day 2018!