Za nami 22. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® oraz towarzyszące jej Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. To  jedne z najważniejszych spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej, które co roku przyciągają czołowe firmy z Polski i zagranicy. Markator na EUROTOOL zaprezentował swoje znakowarki.

Markator na Eurotool

Pokazaliśmy jak działa FlyMarker® mini i MARKATOR MV5. Nasze urządzenia znakując po stali nierdzewnej, aluminium a nawet po papierze bardzo interesowały zwiedzających. „Grunt to dostosowanie siły uderzenia do znakowanego materiału”- tłumaczył nasz inżynier sprzedaży Krzysztof Dragan. Nasz drugi specjalista, Arkadiusz Kubicki, demonstrował wachlarz możliwości naszych znakowarek. Nie zabrakło więc pokazów znakowania po okręgu, po łuku, na walcu. Zainteresowani działaniem urządzenia sami mogli podejść i wyznakować pożądany napis, symbol czy logotyp. Użytkownicy byli zaskoczeni prostotą obsługi urządzenia. Nie ma co się dziwić, w bardzo krótkim czasie stali się użytkownikami znakowarki o tak dużych możliwościach.

Cieszy nas, że targi odbyły się w Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, w pobliżu naszej firmy, dzięki czemu mieliśmy okazję zaprosić również naszych Klientów do Showroomu w siedzibie STIGO.

Targi Eurotool były już ostatnimi w 2017 roku. Do zobaczenia za rok na kolejnych targach!