Już niedługo będziecie nas mogli spotkać w Poznaniu! ITM Polska to największe targi przemysłowe w kraju. To także jedna z najważniejszych imprez tego typu w tej części Europy z mocną reprezentacją zagraniczną. Nie dziwi więc fakt, że wśród wystawców znajdziemy się także my. Spotkajmy się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 5-8 czerwca.

Na naszym stanowisku będzie można zobaczyć w akcji znakowarki mobilne FlyMarker® mini i FlyMarker® PRO MOBIL oraz MARKATOR MV5, czyli naszego specjalistę od znakowania pneumatycznego. Jak zwykle eksperci firmy STIGO będą demonstrować działanie urządzeń i tłumaczyć zasadę ich działania. Oczywiście każdy zainteresowany będzie mógł sam spróbować wyznakować dowolny napis na metalowym elemencie. Wystarczy do tego jedynie krótkie wprowadzenie, bo nasze znakowarki są niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze!

Ponadto podczas wydarzenia będzie można zobaczyć w akcji stoły plazmowe Swift-Cut i przecinarki Hypertherm Powermax. Nie zabraknie specjalistów od rozwiązań przemysłowych czyli oprogramowania do nestingu SigmaNEST, systemów do zarządzania APM+Plan-de-CAMpagne. Będzie można zatem się zapoznać z kompleksową ofertą dla każdej firmy z branży produkcyjnej.

Stoisko ze znakowarkami firmy MARKATOR będzie można znaleźć podczas targów ITM Polska w Salonie MACH-TOOL, pawilon 5, stoisko nr 13. Spotkajmy się tam!