Z myślą o jak najsprawniejszej pracy urządzeń MARKATOR® opracował szereg akcesoriów rozszerzających możliwości znakowarki FlyMarker® mini! Czynią one znakowanie jeszcze trwalszym, jeszcze łatwiejszym i jeszcze wygodniejszym!

 FlyMarker mini ze skanerem

Zasilany baterią FlyMarker® mini świetnie nadaje się do trwałego znakowania symboli bezpośrednio na dużych elementach. Obok dwóch baterii litowo-jonowych o mocy 18 V i pojemności 2,0 Ah, które znajdują się w standardowym wyposażeniu naszej znakowarki, oferujemy państwu dodatkowe rozwiązanie, baterię o pojemności 5,2 amperogodzin. Czas pracy takiej mocnej baterii jest 3 razy dłuższy w porównaniu z pracą standardowej baterii. Tak długie działanie baterii zapewnia komfort pracy z dala od źródła prądu, co ogranicza częstotliwość ładowania baterii.

Akcesoria dodatkowe dla FlyMarker mini to nie tylko bateria. Przydatną opcją dla naszej znakowarki jest wyposażenie się w kolumnę stołową. Pozwala to na łatwe przekształcenie urządzenia z mobilnego w stacjonarne co pozwala na dopasowanie jakości i precyzji znakowania. Pomocna jest także dźwignia dociskająca urządzenie do znakowanego detalu. Dzięki prowadnicom szybko dostosujesz odległość igły znakującej. Kolumny stołowe mogą być także dodatkowo wyposażone w płytkę mocującą, która pozwoli Ci bardzo dokładnie i trwale umieścić znakowany detal. Wtedy znakowanie jeszcze zyskuje na jakości.

Możesz także zaopatrzyć się w zintegrowany skaner kodów kreskowych, pozwalający na odczyt jedno- i dwuwymiarowych kodów (kody kreskowe, kody QR). Skaner jest umieszczony „z przodu” urządzenia, w tym samym kierunku co stopa i igła znakująca. Dzięki temu rozszerzeniu od razu zeskanujesz i wyznakujesz zawarte w kodzie informacje!

FlyMarker mini działa na niemal każdej powierzchni o twardości do 63 HRC. Szybka i godna zaufania technologia oraz prostota obsługi to główne zalety tego urządzenia. Obudowa z tworzywa sztuczne wzmacnianego włóknem szklanym jest trwała i odporna na uszkodzenia. Pozwala na znakowanie liter, numerów a nawet logotypów i kodów Data Matrix. Łatwy transport urządzenia zapewnia walizka. Pomieści ona zarówno standardowe wyposażenie, jak i wzmocnioną baterię 5,2 Ah.

Zależnie od materiału i wymagań użytkownika siła i głębokość znakowania może być własnoręcznie regulowana.

Przejrzyste oprogramowanie jest bardzo łatwe w użytku i umożliwia intuicyjną obsługę ręcznej znakowarki. Dzięki użyciu procesora najnowszej technologii oprogramowanie urządzenia działa szybko i sprawnie. W pamięci urządzenia można zapisać kilkaset plików znakowania, logotypy, ustawienia. System operacyjny działa w języku polskim, oczywiście można wybrać wiele innych wersji językowych.